našli jsme dodavatele energií, který nabízí nejlevnější ceny elektriky a plynu pro příštích 5 let jak domácnostem, tak firmám.

Vzhledem k tomu, že ceny energií poletí raketově nahoru, snažíme se snížit si co nejvíce náklady na platby.

Nechali jsme si od této společnosti zpracovat nabídku na všechna odběrná místa vlastní, svých známých a rodinných příslušníků. 

Celkem bylo zpracováno několik set odběrných míst během 6 měsíců.

V 95% z těchto smluv nám byly nabídnuty lepší podmínky a lepší ceny oproti stávajícím dodavatelům.

Navíc tato společnost nabízí vyplacení provize za každou uzavřenou smlouvu majitelům odběrných míst.

Na všechny uzavřené smlouvy, v dalším měsíci po uzavření smlouvy, firma provize za smlouvy skutečně vyplatila.

 

Vše se realizuje online bez nákladů a rizik. 

Stačí jim odeslat podklady ke stávající smlouvě (kopie posledních dvou faktur, smlouvy a uvítacího dopisu od současného dodavatele, případně kopii sipo, pokud se zálohy neplatí z účtu) a oni nezávazně zpracují návrh nové smlouvy a odešlou zpět k posouzení.

Po odsouhlasení majitelem odběrného místa teprve zasílají smlouvu k podpisu.

 

Nevyužívají žádné zprostředkovatele a jiné mezičlánky, takže jsou levnější a mohou si dovolit vyplatit provizi přímo majiteli odběrného místa, nebo tomu, kdo tuto online komunikaci mezi dodavatelem a odběrným místem zrealizuje.

 

Na dnešní dobu jsme se setkali s neskutečně seriozním přístupem.

 

 Doporučuji vyzkoušet! Nelze na tom prodělat, pouze ušetřit.

POZNÁMKA: Online příjem běží více jak rok a naprosto nelogicky, navzdory všem marketingovým předpovědím, skupina spokojených partnerů roste nesmírně pomalu a těžce. Napadá mne snad jenom tento příměr:

Online příjem nabízí naprosto seriozně zdarma „kozu“, kterou má ale také Váš soused. Našincovi způsobí mnohem větší radost, než mít také takovou, kdyby mu chcípla…

Vyzkoušejte si práci s Virtuální kanceláří na Online příjmu.

Okamžitě si vygenerujete snadný dlouhodobý příjem a pochopíte fungování moderních marketingových metod pro propagaci produktů v odbytových sítích, jako je eBIOneta.

Zjistíte, že když si založíte na portálu www.ebioneta.net vlastní Odbytové středisko, tak eBIOneta funguje obdobně, jako multifunkční Virtuální kancelář. Avšak má mnohem více možností, které Vám postupně ukážeme a naučíme Vás s nimi pracovat. 

Každé Odbytové středisko získá zdarma svůj plnohodnotný internetový eshop, přes který běží veškeré objednávky kompletního sortimentu produktů centrálně nakupovaných od Dodavatelů OD eBIOneta. Dodavatelé využívají eshop pro propagaci svých produktů na svých firemních stránkách.

Správce Odbytového střediska může vystavit objednávku nejenom sám sobě, ale i jinému klientovi, který navštíví a zaregistruje se do jeho eshopu, Může využít kredity získané ze všech dokončených obchodních případů. 

Registrovaný návštěvník příslušného Odbytového střediska má k dispozici kompletní sortiment odbytového družstva. Systém mu umožní opakované objednávky pouze prostřednictvím Odbytového střediska, kde byla prvotní registrace. Výhoda: fixace obchodního kontaktu a přesměrování přímo na Dodavatele

Snadná propagace eshopu Odbytového střediska a virální šíření registrací klientů pomocí Produktových vizitek s QR kódem.

 

 

Dokumenty

Smluvní podmínky