Moderní obchod na ověřených základech

 

eBIOnet@ je sdružení (KLASTR) právnických a fyzických osob, které propojuje výrobce a spotřebitele díky unikátnímu obchodnímu modelu, který zkracuje a zefektivňuje cestu od výrobce ke spotřebiteli.

 

 

Právní formou je korporace typu “družstvo”.

 

Cílem eBIOnet@  je organické hospodaření a ochrana lokálních zdrojů v oblasti energetiky, logistiky, produkce výrobků a služeb obchodovaných v rámci sdružení,  v souladu s principy trvalé udržitelnosti.

 

Obchodní struktura eBIOnet@:    eshop nového vyššího typu s unikátním cloudovým účetním systémem,    Obchodní podmínky portálu

 

eBIOnet@ zajišťuje svým členům legislativní status  a  marketingovou podporu pro zprostředkování a realizaci obchodů.

 

eBIOnet@ je otevřená pro nové členy.  Novým členem  se může stát pouze ten subjekt, který splňuje Stanovami předepsaná kriteria a který obdrží garanci  doporučujícího člena sdružení. Organizační předpisy určují další pravidla užívání výhod Svépomocného fondu.

 

Odbytová síť používá vlastní unikátní systém net@TRACE, který umožňuje efektivně logisticky řídit decentralizované dodavatelské řetězce, až na úroveň výrobních operací.

 

 

 

 

Co je eBIOneta?

eBIOneta je rozsáhlá a stále se rozrůstající unikátní síť odběratelů a dodavatelů firem a fyzických osob.

K čemu eBIOneta slouží a v čem je unikátní?

eBIOneta zprostředkovává přímý nákup a prodej mezi odběratelem a dodavatelem. Díky tomu je zde nabízené zboží za nízké, až výrobní ceny. Za zprostředkování obchodu se neúčtují žádné poplatky. Spojíme Váš obchodní kontakt přímo s dodavatelem. Oba mohou komunikovat o produktu napřímo a realizovat obchodní případ s kompletním dodavatelským servisem. Registrace Vašeho obchodního kontaktu zajistí, že nikdy nepřijdete o provizi z jeho skutečných nákupů.

Proč se registrovat v síti eBIOneta?

Registrací do naší sítě získáte možnost nakupovat od všech dodavatelů v této síti za výhodné ceny a přístup k množstevním slevám. Zřídíme vám odbytové středisko. Navíc se vám budou přičítat kredity za každý nákup. Ty pak uplatníte při dalším nákupu jako slevu.

Co je odbytové středisko a jaké výhody přináší?

Odbytové středisko je místo, kde můžete nakupovat veškerý sortiment a zároveň nabízet v rámci celé naší sítě své produkty a služby. Představte si to jako e-shop, který nabízí vaše zboží a služby celé řadě firem i drobným spotřebitelům. Nemusíte řešit propagaci, my ji vyřešíme za vás. Veškeré vaše zboží a služby budou zařazeny do centrálního katalogu a uvidí je každý návštěvník eBIOnety. Za každý nákup ze svého odbytového střediska získáte kredity, které můžete použít při dalším nákupu.

Platí se zde nějaké poplatky?

Ne, celá služba je zcela zdarma včetně zprostředkovaných obchodů.

Jak mohu rozšířit svou síť zákazníků nebo odběratelů?

Pomocí chytrých QR vizitek můžete propagovat své odbytové družstvo (e-shop) nebo přímo vámi vybrané produkty. Cílem je nasměrovat vaše přátele na stránku e-shopu, kde sami rádi nakupujete. Ukažte přátelům produkty, které znáte a jste s nimi spokojeni.

Jak vypadá chytrá QR vizitka?

 

 

vizitka odbytového družstva

 

 

produktová vizitka

Vizitku si sami ve svém profilu snadno vygenerujete a pošlete vašemu příteli. Aktivní link v QR kódu vizitky lze přečíst i mobilním telefonem. V případě, že kvůli přidělení a evidenci slevových a množstevních kreditů provede přítel jednoduchou registraci, a učiní objednávku, třeba pomocí QR vizitky, stane se novým uživatelem objednávkového systému. Od této chvíle má stejné možnosti, jaké jste získali Vy sami, svojí vlastní registrací.

Za každý nákup jakéhokoliv zboží, tohoto nového zákazníka, obdržíte Vy i on od eBIOnety provizi. Je nutné, aby byla jeho první registrace provedena na eshopu vašeho odbytového střediska. Tímto způsobem můžete rozšířit svou síť zákazníků, případně stálých odběratelů a zároveň získáte provize z jejich nákupů.

Jak funguje provizní systém?

Za každý provedený nákup v rámci vaší odbytové sítě a ve vašem odbytovém středisku (e-shopu) získáte kredity, které můžete uplatnit při jakémkoli dalším nákupu v rámci eBIOnety. 1 kredit = sleva 1 Kč.

Kolik kreditů a jaké jsou množstevní slevy vidí pouze přihlášený uživatel v detailním zobrazení každého produktu.

 

 

 

 

Projektové řízení výroby
Operativně sestavíme výrobní linku, zajistíme potřebnou výrobní kapacitu pomocí kvalifikované obsluhy.
Zajistíme logistiku skladů pro polotovary a hotovou výrobu. Spolupracujeme na vývoji produktu.

 

  • výroba profesionálního grilu CharOVEN
  • TEXTILNÍ VÝROBA
  • CNC řezací centrum

 

PROFESIONÁLNÍ

GASTRO GRIL 

CharOVEN

Trápí Vás neustále rostoucí ceny energií?

Doma, či ve firmě?

 

Dokumenty

Smluvní podmínky