Zapojili jsme se do energetické revoluce na trhu s energiemi….

 

Podporujeme projekt Online příjem pro Českou Regionální Energetiku s.r.o. – licencovaného poskytovatele energií

Proč podporujeme cizí projekt?  Online příjem je pro nás zajímavý tím, že používá prvky síťového marketingu, podobně jako eBIOneta. Je to velmi dobře připravený a promyšlený projekt. Je velmi inspirativní. Systém Online příjem je mnohem jednodušší než eBIOneta, protože má pouze jeden produkt. eBIOneta má svůj, unikátní produktový model, který je univerzální. Děláme to jinak… V IT zpracování a marketingu je Online příjem však zhruba rok napřed před eBIOnetou. Je vidět, že kolegové mají silné zázemí. Prostě v energetice je hodně peněz ……

V současnosti je síťový marketing nejúčinnější nástroj na šíření reklamy o kvalitě produktu. Povědomí a důvěra v produkt se šíří v nejbližším okolí spokojeného zákazníka, na základě jeho vlastní zkušenosti. Spokojený zákazník je odměněn za svoji aktivitu, která rozšiřuje odbytovou síť. S růstem sítě se odměna zvyšuje. Není se čeho bát. Všichni profitují na růstu obratu odbytové sítě a to hned od počátku, přesně podle míry své aktivity. Odměny se rozdělují z již proběhlých a zinkasovaných obchodů.

Je všeobecným trendem, že na technologii síťového marketingu přechází stále více firem i u nás. Energií, jako produktu pro síťový marketing se to doposud z různých důvodů, netýkalo. Současná situace je výjimečná (revoluční) v tom, než ostatní distributoři energií zareagují, dojde k zásadnímu přerozdělení trhu s energiemi.

Podle statistik Světové obchodní organizace WTO bylo v roce 2018 realizováno 96% obchodů pomocí síťového marketingu a různých partnerských programů. Odbytová síť vytváří sociální vazbu na produkt.  To je další přidaná hodnota, jejíž význam bude v budoucnu stoupat. Pro účely interní komunikace, bez reklam a podprahové politické manipulace, máme vlastní sociální síť nazvanou – Síťovka .

Síťový marketing není nelegální Pyramidová hra (letadlo, Ponziho systém) Pyramidovou hru poznáte podle toho, že nemá žádný produkt. Abyste se mohli zapojit, musíte investovat, většinou nemalé peníze. Každá pyramida se zhroutí, protože rychle vyčerpá potenciál nově příchozích investorů a není dál co posílat, těm na vrcholu pyramidy. Všichni si pamatujeme „divoké devadesátky“, kdy se to tady takovými letadly jen hemžilo. Nedůvěra mnoha lidí v moderní síťový marketing pramení podvědomě z osobních zkušeností, právě z tohoto období. Ta doba je už pryč. Podobné aktivity jsou přísně sledovány nejenom Českou obchodní inspekcí a okamžitě jsou zahajována trestní řízení.

 

Online příjem je veliká šance pro každého, zvláště nyní, když je vše na začátku. Ať chceme, či nechceme, tak za dva roky se zredukuje počet poskytovatelů energií jen na několik, velmi málo firem. Kompletně se změní celý obchodní systém a správa odběrných míst. Pak nastane pravděpodobně monopolní zdražování všech energií – tak, jako tak ….

Je třeba využít situace, kdy Vám nyní monopoly nabízejí část Vašich peněz zpět. Nechte si zaslat, z principu, zaručeně nejnižší nabídku na energie.To se již nikdy nebude opakovat. Je to Vaše volba, jestli ji využijete …

Co s tím dál?

Proti monopolům je nejúčinnější zbraní – Sdílená ekonomika.

eBIOneta bude umět v rámci družstva a nových KFP projektů sdílet energetické zdroje. Prostudujte si něco O nás

Cílem eBIOnety  je organické hospodaření a ochrana lokálních zdrojů v oblasti energetiky, logistiky, produkce výrobků a služeb obchodovaných v rámci sdružení,  v souladu s principy trvalé udržitelnosti.

Baterie? Elektromobily? Smart GRID sítě? Rekuperace odpadního tepla? Obnovitelné zdroje ? Blockchain technologie ?

 

Dokumenty

Smluvní podmínky