Respirační ústenka NTF s filtrem

Velkoobchodní prodej :

Naše výhody:

Ústenka slouží , v případě řádného utěsnění na obličeji, jako respirátor s filtrem třídy FFP2  a zároveň jako ochranná maska s absorpčním filtrem, virem kontaminovaných kapének. Výrobek má mnohonásobně opakované použití. . 

Snadná výroba bez speciálních šicích strojů a údržba

Ústenku můžete opakovaně, šetrně vyprat a vydezinfikovat .

Doporučujeme používat prací vak, aby se Vám nezamotaly tkanice. Použité materiály snesou teplotu prací vody až 95st C.
Ústenka odolává většině chemikálií, proto můžeme prát při nižších teplotách a do prací vody tak aplikujeme běžné dezinfekční přípravky používané v nemocničních prádelnách.
Šetrným praním lze dosáhnout až 50 pracích cyklů. Užitný pořizovací náklad na jedno použití se Vám tím 50x sníží, oproti jednorázové roušce, kterou byste měli cca po dvou hodinách nošení vyhodit.
Budete-li chtít ústenku vyžehlit, žehlička nesmí mít vyšší teplotu než 110 st C. Při vysoké teplotě se Vám ústenka spálí a možná i na žehličku připeče. Produkt je složen z několika druhů materiálů, které nesnášejí vysoké teploty. Pro použité materiály polypropylen, polyester a polyamid doporučujeme dodržovat prací a žehlící symboly, které najdete v NÁVODU.

Jak správně ústenku používat?

Pečlivě nasazená ústenka, zafixovaná tkanicemi tak, aby perfektně těsnila po obvodu obličeje, se používá jako respirátor s filtrem třídy FFP2. Filtr má účinnost BFE  podle normy EN 14863 pro zdravotnické masky  až 95% .

 Výrobce nedoporučuje upravovat žádným způsobem konstrukci výrobku. Odstraněním tkanic a našitím fixačních gumiček ztrácí produkt  funkci respirátoru, protože gumičky nezajistí dostatečnou těsnost na obličeji. Změnou konstrukce výrobku lze výrobek používat pouze ochrannou zdravotnickou masku.

Chceme-li používat respirační ústenku jako ochrannou masku, využíváme unikátní vlastnosti absorpce kapének s virovou nákazou, do těla filtru. Ústenku pravidelně pereme a dezinfikujeme. Při šetrném zacházení, při praní, můžeme opakovat mnoho cyklů. Užitný náklad na jeden cyklus je výrazně nižší, než použití jednorázových roušek. Odstranění nebezpečných virů dezinfekčním pracím cyklem je mnohem efektivnější, než u roušky s nanotechnologií, která je jen marketingovým hitem.

Respirační ústenka NTF s filtrem je v současnosti, v mnoha ohledech, bezkonkurenčně nejlepší ochranný prostředek, který je na našem trhu. Proč? Protože to děláme jinak….

Co znamená KN95?

Používáme špičkové, certifikované materiály, které splňují příslušné Evropské normy a jsou určeny pro zdravotnictví.
V PROHLÁŠENÍ O SHODĚ , které nás opravňuje umístit, dle příslušné evropské legislativy, značku (CE), najdete příslušné normy.

Produkt splňuje požadavky na BFE (Bacterial Filtration Efficiency for medical facemasks) dle normy (EU) 2020/403 – PSA 2016/425 –EN 14863

 

Dle normy EN 14863 produkt splňuje filtr dosahuje účinnosti Protection against aerosole particle size 3µm EN 14683 – 95 %

Vlákno

Filtr je složen z termicky pojených mikrovláken. Vlákno je 200x menší než lidský vlas. Jedná se o high-tech patentovanou technologii, velmi specifických vlastností.

Ochrana

Ústenka účinně chrání před čelní kontaminací bakteriemi, viry, částicemi, kapalinami, mikroorganismy.

Kapénková nákaza

Unikátní vlastností filtru je absorpce kapének až do 400% objemové hmotnosti filtru. Kapénky se dál nešíří do svého okolí. Prací cyklus dokonale odstraní nebezpečné kapénky s virovou nákazou.

Dokumenty

Smluvní podmínky