ODMĚNA z HitHit za platbu 2 750 Kč

 

 ODMĚNA z HitHIt: Vložíme Vám do Svépomocného fondu v uživatelském profilu Vašeho nově zřízeného střediska

slevové kredity eKo v hodnotě 2 750 Kč

Co si lze za 2 750 eKo objednat?   – Metaltec Q od dodavatele  PETROL ECOLOGY s.r.o.

 

 

 

Záleží na Vás, co se rozhodnete objednat. Kredity ve výši 2750 eKo můžete využít jako slevu při objednávce jakéhokoliv produktu z dostupného kompletního sortimentu portálu eBIOneta. Objednávku si provádíte na portálu eBIOneta sami, jako Správce, pomocí svého nově zřízeného uživatelského profilu.

Proveďte si registraci Vašeho uživatelského účtu u Dodavatele tohoto produktu:

 

 

 1.krok – bezplatná registrace Uživatelského účtu: Založíme Vám, po registraci, na portále eBIOneta Vlastní odbytové středisko a uděláme Vás jeho Správcem.

 Proč Správce? Každé Středisko funguje jako Správcova malá obchodní firma se svým eshopem. Správce je jeho jediným administrátorem. Nic to nestojí.

 Co s tím? Tento eshop slouží výhradně jenom Správci pro tvorbu vlastních, opakovaných objednávek. Slouží také k evidenci přidělených slevových kreditů. Kredity se tvoří z každého svého, již  proběhlého obchodu, i z obchodů v rámci odbytové sítě. Kredity uvidíte hned po prvním dokončeném nákupu v profilu Správce.

  Musím se zabývat nějakou odbytovou sítí? Vůbec ne. Nicméně, vytvořit si ke svému středisku vlastní odbytovou síť je velmi jednoduché, pomocí QR produktových vizitek. QR vizitky propagují produkty, které si sami objednáváte, nebo do družstva dodáváte. Tento produkt znáte z vlastní zkušenosti a můžete ho zájemci ukázat a říci mu svoje zkušenosti.

  Smluvní Dodavatelé si mohou jednoduše, po dohodě s Odbytovým oddělením, v menu kategorií upřednostnit vlastní produkty. Je to možnost, jak získat alternativu pro svůj existující firemní eshop a zvýšit dosah do stále se rozrůstajících Středisek.

 Když nejsem Dodavatel a nemám svůj firemní eshop s vlastním produktem? Nevadí. K propagaci svého Střediska můžete použít jakýkoliv produkt z kompletního sortimentu. Buďte součástí velké Dědiny píle. Využívejte výhod vlastního Střediska stejně jako velká firma, bez potřeby živnostenského listu, kontrolních hlášení DPH a všeho toho, co podnikatele otravuje. To vše zvládnete odkudkoliv na světe, kde je připojení k internetu.

 Proč družstvo? eBIOneta není družstvo v podobě, jaké běžně znáte.  Legislativa korporace typu družstvo dává, na základě Stanov, práva všem členům se aktivně účastnit na chodu a kontrole družstva, včetně cenotvorby obchodního ekosystému. Organizační předpisy určují transparentní podmínky pro všechny členy.

Dokumenty

Smluvní podmínky