Popis produktu

Kolostrum kozí – Přípravek Kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, které představuje vyjímečnou péči o imunitní systém.

Kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky aktivní látky jako imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, speciální antivirové a antibakteriální látky, interferon a další.

Kolostrum optimalizuje přirozený obranný systém, pomáhá udr­žovat zdraví a normální funkci imu­nitního systému při intenzivní fyzické námaze (např. při tréninku). Ury­chluje následnou regeneraci sil, posiluje organismus při únavě. Podílí se na zneškodňování škodlivých virů a baktérií, posiluje i tzv. „pasivní imunitu’.

V kombinaci s cvičením a vhodnou dietou podporuje růst svalů, přispívá k revitalizaci oslabeného nervového systému.

Složení v 1 tobolce:
200 mg kozí kolostrum 100 %, 50 mg inulin (prebiotikum)
Přídatné látky:
HPMC tobolka (čistě rostlinný obal tobolky z celulózy)
Dávkování:
Užívejte 1 tobolku vždy ráno a večer, děti od 3 let – 1 tobolku vždy ráno. V případě potřeby užívejte až 5 tobolek 3x denně minimálně půl hodiny před jídlem.

Balení:
60 tobolek – dávka na 28 dní

Upozornění:
Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Skladujte v uzavřeném obalu na chladném a suchém místě, nejlépe při teplotě do 5 °C (produkt doporučujeme skladovat v chladničce). Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření.

 

 

 

 

 

 

Dokumenty

Smluvní podmínky